Lashvolution tusz do rzęs

Pracę, którą kocham. Wykończenie, bez zlepiają się ze sobą, i znaleźć lekkie uczucie na rzęsy klasy. Również wytrzymałość wiązania jest więcej niż idealne. Tam jest kupić zalecenie ode mnie.
Dziś chciałbym sobie wyobrazić tuszu do rzęs. Miałem okazję przetestować tusz do rzęs 3 w 1 z Lashvolution, który jest dostępny w nowy licznik przez Max Factor.

Obietnica producentów:
„Tusz do rzęs 3 w 1 zapewnia objętość i długość – nie zlepiają się ze sobą. Objętości preparatu zapewnia niezwykle gęste rzęsy. Przedłużenie rzęs włókna zapewniają niesamowitą długość. Anty zbicie zapobiega pędzla również na powtarzające się stosowanie tuszu przez grudki.”

Składniki:

Aqua, kopolimer akrylany, Stearynian gliceryny, Disteardimonium Hectorite, glikol propylenowy, kwas stearynowy, Copernicia Cerifera Cera, alkohol Denat., trietanoloaminy, lecytyna, polietylen, węglan propylenowy, alkohol poliwinylowy, wosku syntetycznego, kwas oleinowy, PALMITYNIAN ASKORBYLU, tokoferol, nylon-6, gliceryna, pantenol, laurylosiarczan sodu, Trisodium EDTA, guma ksantanowa, glicyna lecytynę sojową, Simethicones, Wodorotlenek amonu, krzemionki, oleinian glicerolu, metylo celulozy, kwas siarkowy, Etylenodiaminotetraoctan EDTA, alkohol benzylowy, fenoksyetanolu, metyloparaben, etyloparabenu, propylparaben, sorbinian potasu , Kwas sorbowy, kwas benzoesowy [+/-CI 77499, CI 77491, CI 77492, CI 77266 (nano)]
Opakowanie ma bardzo ładny kolor, który podoba mi się osobiście bardzo dobrze. WPR jest trochę wąskie i pochyłe i grubości w pozycji dojście. Tusz do rzęs może być łatwo i bezpiecznie przykręcić. Zapach jest czuć się natychmiast po otwarciu w nosie i nieco intensywny, ale nie zbyt ekstremalne, muchy, ale po zamówienie bardzo szybko.

Bardzo dobrze lubię zakrzywione pędzla. Szczeciny, które są krótsze, a nawet w środku strony, można zastosować bardzo dobrze tusz do rzęs. Krótkie włosie na stronach mogą być precyzyjnie nałożyć maskarę w wewnętrznym kąciku oka, bez zastosowania poza.
Pędzla podnosi mało kolorów i równomiernie emituje, intensywnie czarny, farbowania rzęs i oddziela je indywidualnie. Pierwszej warstwy nie są krzykliwe przedłużonych rzęs. Tylko do drugiej warstwy można przedłużyć rzęsy mnie. Tylko pojedyncze rzęsy nie są oddzielone, łatwo można je oddzielić ale z pędzla rzęs. Jeśli żądany wynik jest zawsze aby nie widzieć, można łatwo umieścić trzecią warstwę.

lashvolution

Chociaż byłem bardzo zadowolony z drugiej warstwy, starałam się zastosować do trzeciej warstwy, zobacz czy postaci grudek. Wow, nie sklejają rzęs z trzeciej warstwy, ale guzki indywidualne porady rzęs powstały (patrz zdjęcie). Jak doskonały jest wykończenie z dwóch warstw, trzecia warstwa nie jest konieczne w moim zdaniem. Kto prowadzi na trzecią warstwę, polecam użycie szczotki Przedłużanie rzęs, w ten sposób indywidualny guzki mogą być łatwo usunięte. Moim zdaniem obietnice producenta są przechowywane tutaj zbyt. Tusz do rzęs nie jest bardzo mokra, dlatego trzeba nie długo czekać, aż można wyszukać ponownie. Podoba mi się również bardzo dobre jest tusz do rzęs, czuje się lekki jak piórko na rzęsy. Przez cały dzień ona nie wysuszone moje rzęsy i w związku z tym również nie rozsypał.
Bo jestem fizycznie bardzo aktywny, tusz do rzęs przetrwała bardzo męczący dzień bez rozmycia. Formuła nie jest wodoodporna, chociaż lecz nieco smug w moim zdaniem. Ive wycierać wilgotną watą pad nad i miał bardzo mała czarna na wacik, takich jak wodoodporny tusz do rzęs. Tak więc kolor nie wygasają, jeśli chodzi o kontakt z wodą. Można je z tłustej demakijażu usunąć szybko i bez większego wysiłku.

Również tutaj znajdziesz dobry test!

Wniosek:

Cieszę się że mam tusz do rzęs mógł przetestować Lashvolution, niż tylko tak by nie zauważyłem go. Zadanie jest proste, choć pędzla wydawało się początkowo mi się dziwne. Wykończenie, kocham bez zlepiania się. Jestem również super przyczepność. Moim zdaniem producent obiecuje że 100% są przechowywane, więc Kupię bezwzględne zalecenie ode mnie.